standartlarimiz-ana-sayfa
26

Hakkımızda

AFC Gürsoy Gıda adıyla kurulduğumuz 1992 yılından bu yana gıda sektörünün et grubunda faaliyet göstermekteyiz. Biz de hemen birçok kuruluş gibi büyük hedef ve umutlar ama mütevazı imkânlarla yola çıktık. Sermayemiz sınırlı olabilirdi ama çok çalışmanın, ilkeli olmanın ve müşteriye yakınlığın başarıyı getireceğine inanmıştık. İnandıklarımıza tutkuyla bağlandık ve geçmişimize onurla, geleceğimize huzurla baktığımız bugünlere geldik.

 

Başarı Tesadüf Değildir

 

Coşkumuzu hoş görün ve insanın kendi yaptığı şeylerden elbette gurur duyacağını söylememize izin verin. Uzun yıllara damgasını vurmuş hiçbir işletmenin başarısı tesadüflerle açıklanamaz, hele gıda sektöründeyseniz şansın yardımıyla en fazla birkaç yıl ayakta kalabilirsiniz. İnsan sağlığıyla doğrudan ilgili olan sektörümüzün birincil önceliği ve odak noktası gıda güvenirliliğidir, bu kritik faktör en ufak bir savsaklamayı dahi kaldırmaz. Bununla birlikte Gürsoy olarak bizlerin vardığı yer, yani şu anki ticari pozisyonumuz ve başarımız sadece bu konuya gösterdiğimiz hassasiyetle de açıklanamaz.

 

Müşterimizi “İşimizin Merkezine” Koyduk

 

Peki, o halde neyle açıklanır? Müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerle. Müşteri memnuniyetinden söz etmek kolay, onu sağlamaksa zordur. İşte bu nedenle müşterisinin ihtiyaçlarını kendi işletmesinin gündemi yapan şirketler fark yaratırlar. Onlar dinlemeyi bilir, kendilerini sürekli yeniler ve güçlendirir, sektörün gereklerine uymakla kalmaz, müşterilerinin sektörlerinin gereklerine de uyar, kendilerini uyarlar. Gururla ve yüksek sesle söylüyoruz: Müşterilerimizden çok şey öğrendik! Çok şey. Saymakla bitmeyecek kadar çok şey. İşte bu bakış açısı, müşteriyi “merkeze” koymuş olmamız Gürsoy olarak bizlerin geldiği noktanın ilk ve ana nedenidir. Biz daima sahada, müşterimizin yanındaydık, ilk günden beri böyleydi bu ve hâlâ da öyle.

 

Çeyrek Asrı Aştık

 

Bugün İstanbul Yenibosna’da toplam 2750 metrekarelik üretim alanımızda sağlıklı hayatlar için sağlıklı et ürünleri üretirken ve 30. Yılımıza doğru ilerlerken yola ilk çıktığımız günkü gibi düşünüyoruz. En büyük sermayemiz, ilkelerimiz, çalışkanlığımız ve müşterilerimiz!