İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Politikamız
İnsan kaynakları olarak önceliklerimiz, Katılımcı, paylaşımcı, şeffaf, kararlı, farkındalık yaratmayı önemseyen, insan ilişkilerine değer veren bir kültürün yansıması olarak çalışanların öneri ve beklentilerini dikkate almak, Çalışanların performanslarını ve başarılarını ödüllendirmek, Kurumsal bir şirket olma yolunda; çalışanlarımıza eğitim desteği ve kendilerini geliştirme olanakları sağlayarak, verimliliklerini en üst düzeye çıkarmaktır.

Bu yolda benimsediğimiz ilkeler;

İnsan en önemli kaynağımızdır. Kaliteye kaliteli çalışanla ulaşırız. Dinamik, yaratıcı, atak, çalışkan insanlarla çalışmayı hedefleriz. Şirket için olduğu kadar kişisel olarak da gelişmeyi benimseriz. Gürsoy Gıda olarak tüm süreçlerimizde sürekli performans gelişimine ve ekip ruhuna inanan takım arkadaşlarıyla çalışmayı önemsiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla uzun soluklu beraberlik istiyoruz.

İşyerinin Adı, Göreviniz, Brüt Ücret, Çalışma Dönemi, Ayrılış Nedeni
Akrabalarınız hariç, kişiliğinizi ve çalışmalarınızı bilen 3 kişi belirtiniz. (Banvit çalışanı olmayan kişileri de yazabilirsiniz.)

Our specialty generating specialist suggests a awesome possible opportunity to be given splendidly made plagiarism-zero-cost unique written documents and, as a result, save your time and funds lab report

We’re one particular in the greatest platforms that supply free of charge works for your personal utilize. That’s the reason, last of all an individual discovered completely free documents internet, without having methods to create a person shell out advanced writers .